Witaj drogi czytelniku.

Ta strona powstała w miejsce mojej dotychczasowej strony firmowej. Tak się poskładało, że działalność LucaS web studio została czasowo zawieszona, do czasu opracowania nowego produktu. Tymczasem prezentuję Ci moją osobistą stronę, na której znajdziesz zarówno moje informacje zawodowe, skierowane do osób i firm zainteresowanych współpraca, jak i informacje całkowicie prywatne poświęcone moim pasjom.

Jako że firma LucaS web studio całkowicie zrezygnowała z dotychczasowego profilu działalności obejmującego reklamę jak i tworzenie stron internetowych, to jej dotychczasowa strona zostaje całkowicie zlikwidowana. Owszem pracuję nad nowych produktem, w zupełnie nowej branży ale na obecnym etapie prac nie będę ujawniał nad czym pracuję.

Na tej stronie na pewno znajdziesz w przyszłości wiele informacji o tym nad czym pracuję, czym się zajmuje i jaką współprace można ze mną nawiązać. Mam nadzieję że pozwoli Ci to poznać lepiej moje możliwości i podjąć dobrą decyzje o współpracy. Nadmienię tylko ze jestem człowiekiem który decydując się na współpracę patrzy nie tylko na swoje korzyści ale i swojego kontrahenta. Uważam że współpraca ma sens tylko gdy obie strony na tym zyskują.

W prywatnej części natomiast możesz poznać mnie od strony prywatnej. Będziesz mógł znaleźć kilka ciekawych informacji na temat tego czym się interesuję i być może znaleźć coś ciekawego. Do tej pory publikowałem tylko galerie zdjęciowe, ale cala reszta tematów którymi się interesują nie znalazła odzwierciedlenia w internecie. Mam nadzieję że tym razem się to zmieni i znajdziesz tu w przyszłości interesujące i ciekawe informacje.

Tym czasem życzę miłej lektury i nie zajmuję więcej czasu
Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Social Media